Kategoriler
Monoa Şehri Araba Park Etme

Monoa Şehri Araba Park Etme

3.34 / 5

Monoa Şehri Araba Park Etme Oyununda 3d olarak hazırlanmış şehrin sokaklarında bulunan işaretli alanlara arabanızı park ederek heyecanlı görevleri en kısa sürede tamamlamalısınız.Oyun yüklendikten sonra play as guest butonuna tıklayarak oyuna hemen başlayabilirsiniz.Otomobilinizin kontrollerin sağlamak için yön tuşları yada WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.Kaza yapmamak için frene basmanız gerekirse boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Işık saçan bölümlerin içersinden geçtikten sonra alanı içersinde yanaşı ve bir süre bekleyin.Dışarı taşmayacak şekilde durduysanız hemen sonraki seviyeye geçebileceksiniz.Ne kadar kısa sürede görevleri tamamlarsanız kazanacağınız puanlarda o kadar yüksek olacaktır.Keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.