Kategoriler
Polis Arabası Park Et

Polis Arabası Park Et

2.5 / 5

Polis Arabası Park Et Oyunu ile suçluları yakalamak için kullandığınız arabanızla birbirinden zorlu park görevlerini tamamlamalısınız.Play butonuna tıkladıktan sonra select yazan butona basın ve hemen ilk seviyeyi seçerek heyecan dolu oyunumuza başlayın.Yön tuşlarını ile aracınızın kontrollerini sağlamalısınız.Aracınızı çarpmadan ilerlemeli ve dönüş manevralarını gerçekleştirerek görevinizi tamamlamalısınız.Eğer çok fazla kaza yaparsanız aynı seviyeyi tekrar etmek zorunda kalırsınız.Görevi başarıyla tamamlamanız halinde sonraki heyecanlı sürüşe geçebilirsiniz.Usta sürücülerimize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.