Kategoriler
Spor Polis Arabası Park Etme

Spor Polis Arabası Park Etme

5 / 5

Spor Polis Arabası Park Etme Oyunu ile son model otomobillerden oluşan polis arabalarını sizden istenen yere götürerek doğru bir şekilde park etmelisiniz.Heyecanlı oyunumuza play butonuna basarak başlayın ve şehir içinde diğer araçların arasından ilerleyerek istenen yere ulaşın.Arabanızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilir ve fren yapmak içinde boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Park ederken arabanın ön ve arkasını istenen şekilde ayarlamalısınız.Sürücülük yeneteklerinizi sergilemeli ve en kısa süre içersinde görevleriniz tamamlamalısınız.Başarılı olduktan hemen sonra diğer alana çıkan ok işaretini takip ederek ilerleyin ve harika zaman geçirin.Oyumuza katılan herkese keyifli ve eğlenceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.