Kategoriler
Uzay Arabası Park Etme

Uzay Arabası Park Etme

5 / 5

Uzay Arabası Park Etme Oyunu seçtiğiniz aracı sizden istenen bölgeye kaza yapmadan doğru bir şekilde park etmeniz gereken harika bir oyun.Harika bir sürüş keyfinin sizleri beklediği oyunumuzda yön tuşları ile kontrolleri sağlayacaksınız.Fren yapmak istediğinizde boşluk tuşunu kullanın.İstenilen alan aracın önü ve arkasını doğru bir şekilde yerleştirdikten sonra hemen diğer alana doğru hareket edebilirsiniz.Başka arabalarda olduğundan kaza yapmamaya çalışın.Ne kadar çok kaza yaparsanız aracınızın hurdaya dönme ihtimalide artacaktır.Eğlenceli oyunumuza play butonuna bastıktan sonra arabanızı ve zorluk derecesini seçerek hemen başlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.