Kategoriler
Uzun Araç Parket

Uzun Araç Parket

3.34 / 5

Uzun Araç Parket Oyunu ile trafiğin yoğun olduğu bir bölgede diğer arabalara çarmadan tırınızı hareket ettirmeli ve sizden istenilen yere giderek onu doğru bir şekilde işaretli bölgeye yerleştirmelisiniz.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Diğer arabalara çarpmanız halinde aracınız yavaş yavaş hasar görmeye başlayacak ve bir süre sonra hurdaya dönecek.Hasar durumunu kontrol etmek için ekranın üst kısmında bulunan kalpli yeri takip edebilirsiniz.Tırınızı doğru bir şekilde yerleştirmeniz halinde ise hemen aynı yerden hareket ederek bir sonraki park alanına doğru ilerleyebilirsiniz.Birbirinden heyecanlı seviyelerde tüm yeteneklerinizi göstermeli ve doğru manevralar yapmalısınız.Keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
5 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.