Kategoriler
Acımasız Pandalar

Acımasız Pandalar

3.53 / 5

Acımasız pandalar oyunumuzda ormanın derinliklerinde yaşayan pandaların intikamını almaya çalışacaksınız. Uzaylı pandalar köyü basıyor ve her tarafı yakıp yıkıyorlar. Pandalar ülkesinin kralı da mahkum pandaya özgürlüğü karşısında intikamlarını almalarını istiyor. Mahkum ise göreve koyulup bir uzay mekiğine bineker uzaylıların ülkesini basmaya gidiyor. Bu görevde ona yardımcı olup tüm uzaylı pandaları yok etmeye çalışmalısınız. Uzay mekiğinin üstündeki silahınızla ateş etmek için farenizle düşman uzaylılara doğru bir çizgi çekin ve silah ateşlensin. Öldürdüğünüz düşmanların içerisinden çıkan değerli eşyalar yere düşüyor. Bunları mekik ile almak için mekiğimizin hemen altında bulunan ok işaretine basın ve mekik yerdeki nesneleri kendine doğru çeksin. Acımasız pandalar oyunu fare ile oynanıyor. İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.