Kategoriler
Askerler Savaşıyor

Askerler Savaşıyor

5 / 5

Soldiers combat ismi ile bilinen askerler savaşıyor oyununda bizler birer asker olacağız ve karşı düşmanlarımızı yokedinceye kadar onlarla savaşacağız. Oyuna başlamak için öncelikle PLAY tuşuna basıyoruz ardından asker karakteri seçerek kendi askerimizi oluşturuyoruz. Aynı ekranda yer alan silahlarıda askerimize vererek onu tam bir savaşçı yapıyoruz. Askerler savaşıyorda para kazandıkça çok daha farklı silah ve asker satın alarak oyunun en güçlüsü biz olabiliiz. Yön tuşları ile askeri kontrol edeceğimiz oyunda boşluk tuşuna basarak ateş açabiliriz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.