Kategoriler
Çöp Adam Ordusu

Çöp Adam Ordusu

3.75 / 5

Çöp Adam Ordusu Oyununda kulenin üzerinde karargahını korumaya çalışan iki kahramanımıza düşmanlarına karşı savaşmalarında yardım etmelisiniz.Oyunumuza ilk bölümden başlayarak birbirinden zorlu savaşlarda hayatta kalmaya çalışmalısınız.Düşmanlarınız öldürdükten sonra yeni seviyede daha zorlu savaşlara çıkacaksınız.Her başarılı savunma sonunda puanlar kazanacaksınız.Kazandığınız puanlar ile daha güçlü silahlar alarak daha fazla sayıda güçlü düşmanlara çatışmalara gireceksiniz.Hızlı olmalı ve hedefleri isabetli bir şekilde vurarak yok etmelisiniz.Daha hızlı bir şekilde ateş etmenizi sağlayan bonusları da kullanabilirsiniz.Oyunumuza katılan çöp adam tutkunlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.