Kategoriler
Galaksi Polisi

Galaksi Polisi

5 / 5

Galaksi Polisi Oyununda bulunduğu uzay karakolu düşmanları tarafından baskın yiyen kahramanımızın düşman savaşçılarına karşı gireceği çatışmalarda ona destek olmalısınız.Play butonuna basarak hemen zorlu savaşlara katılabilirsiniz.Karakterinizin kontrolleri sağlamak için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Ateş etmek istediğiniz de ise N yada Z tuşlarından bir tanesine basmalısınız.Sürekli hareket ederek düşman atışlarından kaçmalı ve karşınıza çıkan herkesi yere sererek yok etmelisiniz.Uzay karakolunu tek başınıza savunmanız gereken oyunumuzda zorlu çatışmalardan sağ çıkmalısınız.Oyunumuza katılan silah oyunu ustalarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.