Kategoriler
Galaksi Uzaylı Savaşı

Galaksi Uzaylı Savaşı

4.45 / 5

Galaksi Uzaylı Savaşı Oyununda uzaylı yaratıklar ve galaksi askerleri arasında gerçekleşecek olan çatışmalara katılarak 3 boyutlu haritalarda hayatta kalarak savaşı kazanmaya çalışmalısınız.Birbirinden zorlu çatışmalara girerek online rakiplerinizle birlikte harika zaman geçirmeye hazır olun.Karakterinizi WASD tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanabilirsiniz.Farenizin tekerleğini kullanarak silah değiştirebilirsiniz.Boşluğa basarak zıplayabilir ve shifte basarak hızlı koşabilirsiniz.Eğilerek siper almak istediğinizde ise CTRL tuşunu kullanabilirsiniz.Hızlı hareket etmeli ve dikkatli bir şekilde ilerleyerek her yönden karşınıza çıkacak saldıralara karşılık vermelisiniz.Oyunumuza katılan genç askelerimize başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.