Kategoriler
Gerçek Şovalyeler

Gerçek Şovalyeler

3.64 / 5

Gerçek Şovalyeler oyunumuzda haritada yer alan düşman şehirleri fethetmeye çalışıyorsunuz. Bunu yaparken seri ve hızlı olmak zorundasınız. Sizin yerleşimlerinizin rengi kırmızı ile gösterilmektedir. Mavi renkli olan düşman kalelerini, kulelerini ve evlerini yok edeceksiniz. Bunu yaparkende askeri binalarınızın arasında asker yığmak zorundasınız. Binadaki hakimiyetini sağladığınız taktirde o bina size üretecek. Bu yüzden de olabildiğince yayılırken hızlı ve seri olun. Gerçek Şovalyeler oyunu fare ile oynananıyor.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.