Kategoriler
Kılıçlar ve Sandaletler Şampiyon Deparı

Kılıçlar ve Sandaletler Şampiyon Deparı

3.34 / 5

E Games stüdyolarının geliştirdiği kılıçlar ve sandaletler oyun serilerinden sonuncusu olan şampiyon deparı oyunu yine bizi uzak diyarlara götürecek. Oyunumuza ilk başlangıçta new game seçeneğine tıklayalım ardından bir gladyatör seçelim toplamda 3 gladyatör var. Oyunumuz yüklendikten sonra kılıçlar ve sandaletler karakterleri karşımıza çıkacak ilk savaşta rakipler belli olacak. Amacımız karşı rakibimize olabildiğince zarar vermek bunun için savaşçımızın tüm silahlarını kullanmalı ve şampiyon deparı atarak şampiyonluğa koşmalıyız.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.