Kategoriler
Korsan vs Canavarlar

Korsan vs Canavarlar

3.58 / 5

Korsan vs Canavarlar Oyunu ile korsanlara karşı saldırıya geçen canavarlara karşı savaşmanız ve korsanların komutanlığını yaparak savaşı kazanacak stratejiler geliştirmelisiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Düşman saldırıları karşısında farenizi kullanarak korsan gemilerini ve diğer savaş araçlarını kullanarak saldırları pürküstmelisiniz.Savaş alanında elde ettiğiniz başarılar karşılığında kazandığını puanlar ile sonraki savaşlarda kullanmak için güçlerinizi takviye edebilir ve daha güçlü silahlara sahip olabilirsiniz.Oyunumuzda kullanacağınız stratejiler önem taşımakta.Doğru hamleler ile uzun sürecek savaşı kendi lehinize çevirebilirsiniz.Oyunumuza katılan herkese keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.