Kategoriler
Meydan Savaşı

Meydan Savaşı

0 / 5

Savaş oyunları erkek ve kız oyuncularımız için özel olarak seçilmektedir. Bu kategoride yer alan oyunlarda düşmanlarınıza karşı savaşacak ve onları bertaraf etmek için uğraşacaksınız. Oyun açıldıktan sonra meydansavaşı kahramanları karşınıza gelecek  kırmızı butona basarak oyunu başlatıyoruz. Oyuna başlarken hem kız hemde erkek savaşçı bulunuyor hangisi ile başlamak ve savaşmak isterseniz onu seçebilirsiniz. 40 farklı bölümde savaş ve savunma mücadelesi vereceğimiz meydan savaşı oyununda yazılar tamamen Türkçe olarak yüklenmekte. Rakibimizi yenmek için sol üstteki kırmızı tuşa basıp ve dövüş stili seçerek savaşı başlatabiliriz.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.