Kategoriler
Mikro Tank Savaşı

Mikro Tank Savaşı

3.34 / 5

Mikro Tank Savaşı Oyununda özel olarak hazırlanmış savaş alanlarında tankınızı kontrol etmeli ve düşmanlarınıza ateş ederek hepsini yok etmelisiniz.Tek başınıza bilgisayara karşı yada arkadaşınızla birlikte 2 kişilik olarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.Kaç kişi oynamak istediğiniz belirledikten sonra tanklarınızın renkleri seçebilirsiniz.1.Oyuncumuz WASD tuşları ile kontrolleri sağlayarak boşluk tuşu ile ateş edebilir.2.oyuncumuz ise tankını yön tuşları ile kontrol edebilir.Ateş etmek isteği zaman ise shift tuşuna basabilir.Oyun alanında hızlı bir şekilde hareket ederek en uygun zamanı beklemeli ve düşmanlarınıza isabetli atışlar yaparak onları yok etmelisiniz.Oyunumuza katılan tank oyunu tutkunlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.