Kategoriler
Mızrak Savaşı

Mızrak Savaşı

5 / 5

Mızrak Savaşı Oyununda birbirilerini öldürmek için mızrak atan savaşçılardan bir tanesini yönlendirerek düşmanlarınızı vurmaya çalışmalısınız.Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilir ve fareniz yardımıyla mızrak atabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basarak atışı hızınızı belirledikten sonra yönünü düşmanınıza doğru çevirerek bırakın.Böylece hızlı ve isabetli fırlatmalar yaparak düşmanlarınızı vurabilirsiniz.Baş bölgesinden alınan isabetler daha ölümcül olmaktadır.Düşmanınızı etkisiz hale getirdikten sonra hemen başka bir savaşçıya karşı ölümcül mücadele gireceksiniz.Hayatta kalmak için hızınızı ve nişancılığınızı kullanmalısınız.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.