Kategoriler
Öfkeli Sürücü 3

Öfkeli Sürücü 3

3.89 / 5

Öfkeli Sürücü 3 Oyunu ile başbakan acımasız teröristler tarafından kaçırılır.Gizle servizin en iyi ajanı bu duruma çok öfkelenir ve hemen kurtarma operasyonuna başlar.Ölümüne bir kovalamacanın yaşanacağı oyunumuza hemen başlamak için ok butonuna tıklamalısınız.Farenizle son gaz ilerleyen arabanızın üstündeki makineli tüfeği kontrol ederek sizi durdurmaya çalışan düşmanlarınızı yok etmelisiniz.Havadan ve yerden sürekli ateş eden düşmanlarınızı hızlı bir şekilde etkisi hale getirmeli ve size fırlatılan roketleri havada vurarak imha etmelisiniz.Sizden sayıca üstün olan teröristleri yok edebilmeniz için nişancılık yeteneklerinizi kullanmalısınız.Heyecan dolu oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.