Kategoriler
Orman Savaşçısı

Orman Savaşçısı

5 / 5

Orman Savaşçısı Oyununda paraşütle atlayan düşman askerlerine karşı tek başına ok atarak savaşan kahramanımız sizden yardım bekliyor.Halkı için savaşan kahramanımıza yardım etmek için hemen ok butonuna tıklayın.Karakterinizin içersinde bulunduğu asansörü yukarı ok ve aşağı ok ile hareket ettirmelisiniz.Parüşütlü askerler kalkanla kendilerini savunduğu için  seri bir şekilde ok fırlatmalısınız.Yere inmeden havada düşmanlarınızı yok etmeli ve size fırlattıkları el bombalarından kaçmalısınız.Her etkisiz hale getirdiğiniz düşman size skor kazandıracak.Nişancılık yeteneklerinizi kullanarak karakterinizin hayatta kalmasını ve düşmanlarını yok ederek halkına yardım etmelisini sağlamalısınız.Oyunumuza katılan herkese iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.