Kategoriler
Robot Meks

Robot Meks

4.05 / 5

Robot meks oyunu ile milenyum çağının savaşlarına hazırmısınız? Bu oyunda size verilen Meks adında ki robot ile birlikte diğer düşman robotlara karşı mücadele vereceksiniz. Her kazandığınız savaş sonrasında altın kazancaksınız. Bu altınlarla SHOP kısmına girerek robotunuzu modifiye parçalarla donatarak tam bir yenilmez olmasını sağlayabilirsiniz. Marketteki parçaların üzerine geldiğinizde özelliklerini görebilirsiniz. Bu özelliklerin en iyilerini seçerek robota takın ve savaşlara girin çocuklar. Robot meks oyununa başlamak için NEW GAME yazısına tıkladıktan sonra CAMPAIN butonuna tıklamanız yeterlidir. Robot meks oyununda karşınızdaki demir yığını robota karşı saldırı yapmak için hemen alttaki resimlere tıklamanız yeterlidir. Ayrıca canınız az kaldığında da sağlık resmine tıklarsanız Meksin canını tazelersiniz.

Yorumlar
9 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.