Kategoriler
Siber Asker

Siber Asker

5 / 5

Siber Asker Oyununda düşma bölgesinde gizli bir operasyona katılan komandonuza yardım etmelisiniz.Düşman robotları tarafından korunan bölgede düşmanlarınızı yok ederek görevinizi tamamlamaya çalışmalısınız.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek oyunumuza başlayabilirsiniz.Kahraman savaşçınızın kontrollerini WASD tuşları yada yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Düşmanlarınıza ateş etmek istediğinizde ise L tuşuna basabilirsiniz.Karşınıza çıkan bonusları toplamalı ve düşmanlarınızı birer birer yok ederek zorlu görevinizi tamamlayarak sonraki bölüme geçmeye çalışmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza zorlu seviyelerde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.