Kategoriler
Uçak Saldırı Dünyası

Uçak Saldırı Dünyası

0 / 5

Uçak Saldırı Dünyası Oyununda bir dünya üzerinden havalanan uçağımıza yapılan saldıralardan kurtulmalı ve dünya etrafında atabildiğiniz kadar tur atmalısınız.Heyecanlı oyunumuza play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Yön tuşları ile uçağınızın kontrollerini sağlayabilir ve sizi yoketmek için yollanan roketlerden manevralar yaparak kurtulabilirsiniz.Oyundaki amacınız en uzun süre uçuş gerçekleştirerek en yüksek skora ulaşmak.Eğer roketler sizi vurmayı başarırsa oyunumuz sona erer.Bu yüzden hızlı olmalı ve ani manevralarla zekanızı kullanarak onlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız.Heyecan dolu oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan herkese keyifli bir uçuş dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.