Kategoriler
Yenilmezler Ultron Çağı

Yenilmezler Ultron Çağı

3.2 / 5

Hey sen yenilmezler ultron çağı oyununda yenilmez kahramanlarımızın macerasına ortak olmak istermisin? Marvel stüdyolarının yarattığı yenilmezler tüm dünyada büyük beğeni topladılar. İngilizce adı The avenger yada Avengers Assemble olarakta bilinmektedir. Bu grubun savaşçıları Iron Man, Captain America, Thor, Black Widow, Hulk ve Hawkeye dir. Bu kahramanlarımızı çizgi film'lerden hatırlayanlarımız olacaktır. Bunlarla birlikte bu oyunumuzda yep yeni maceralar seni bekliyor dostum. Oyun açılınca ilk olarak uzay gemisinde doğuyorsunuz ve çıkış kapısına kadar ulaşmak zorundasınız. Oyuna başladığınız karakter Captan Amerika olacak. Kaptanın elindeki sihirli kalkanı fırlatmak için ise farenizin sol tuşuna basın. Bunu bazı yerlerde engelleri aşmak içinde kullanabilirsiniz. Yenilmezler Ultron Çağı oyunu yön tuşları ile oynayacaksınız.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.