Kategoriler
İmparatorluk Kule Savunma

İmparatorluk Kule Savunma

5 / 5

Kule salvunma oyunlarının en yenisi ile sizlerleyiz arkadaşlar 2018 ve 2019 yıllarına adeta damga vuracak olan imparatorluk kule savunmasında rakipleriniz çok dişli. Play game tuşuna basmamızla birlikte savaşın içerisine bizlerde dahil olacağız. Yaklaşık 50 bölümü bulunan imparatorluk savunma oyununda kendimizi, askerlerimizi ve silahlarımızı geliştirmek çok önemli. Düşmanlarımız yakınlaştıkça onlara okla saldırmalı ve kulemize çeşitli silah düzenekleri takarak onları otomatik olarak yoketmeye çalışmalıyız.

Yorumlar
1 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.