Kategoriler
Şövalye Savunma

Şövalye Savunma

5 / 5

Şövalye Savunma Oyunu ile tek başına düşmanlarının karşısına çıkarak şanlı bir kale savunması yapmak isteyen kahramanımız sizden yardım bekliyor.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle düşmanlarınıza nişan alarak ateş etmeli ve hepsini vurarak etkisiz hale getirmelisiniz.Eğer tüm saldırıları püskürtmeyi başarırsanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Ekranın alt bölümünde bulunan bonusları kullanarak daha fazla sayıda düşmanı aynı anda yokedebilirsiniz.Bazı bonusları seviyeler ilerledikçe açtırabilirsiniz.Bonus haklarınızı sürekli kullanamazsınız.Nişancılık yeteneklerinizi kullanarak kahramanımızın korkusuz direnişine destek vererek hayatta kalmasını sağlamalısınız.Keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.