Kategoriler
Tower Defense Kule Savunma

Tower Defense Kule Savunma

0 / 5

Kule savunma oyunları ingilizce adı ile tower defence olarak geçmektedir ve kulelerden rakip düşmanlara karşı savaşa girersiniz. Bu savunma oyunumuzda hem savaş hem dönüş hemde savunma yaparak düşman askerleri yokedeceğiz. Start Defense tuşu ile başlayan kule savunma oyunumuzda 30 farklı bölüm var. İlk bölümde oyunu öğrenecek ve tower defense nasıl oynanacak sadlrıılar nasıl yapılacak bunları öğreneceğiz. Kolay, zor ve en zor olarak 3 farklı zorluk modu bulunan kule savunma oyunu düşmanların geçtiği yöne silah takmamızla başlayacaktır. Keyifli oyunlar dileriz unutmadan oyun zorlaştıkça savunma kulelerinini sayısını arttırıp geliştirmemiz gerekli.

Yorumlar
1 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.