Kategoriler
3D Askeri Çatışma

3D Askeri Çatışma

3.75 / 5

3D Askeri Çatışma Oyununda dünyanın dört bir yanından usta nişancılara karşı zorlu çatışmalara girerek hayatta kalmaya çalışmalısınız.Oyunumuz yüklendikten sonra boş odalardan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Karakterinizin kontrollerini WASD tuşları yada yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanabilirsiniz.1 ve 2 ye basarak silah değişimi yapabilirsiniz.Zıplamak istediğinizde boşluk tuşuna ve şarjör değiştirmek için ise R tuşuna basabilirsiniz.Hızlı hareket ederek düşmanlarınızın mermilerinden kurtulmalı ve nişancılığınızı kullanarak hepsini vurarak öldürmelisiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamacayağınız oyunumuzda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?
  • Cavidan Cavidan 12 ay önce

    guzel oyunda gec aciliyor

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.