Kategoriler
Atış Talimi

Atış Talimi

2.5 / 5

Atış Talimi Oyununda nişancılığınızı ve hızınızı kullanarak size doğru hareket eden hedefleri vurarak yok etmelisiniz.Oyun yüklendikten sonra ekrana tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.Ekranın sağında bulunan bölümlerden birini seçin ve ilk seviyeye tıklayın.Size doğru hareket eden hedefleri fareniz yardımdıyla ateş ederek vurabilirsiniz.Silahın arka bölümüne tıkladıktan sonra sol tuşu basılı tutarak silahı aşağı yukarı hareket ettirebilir ve hedefleri teker teker yok edebilirsiniz.Mermileriniz bittiğinde otomatik olarak tekrardan yüklenecektir.Her seviyede daha güçlü ve hızlı hedefler sizleri bekliyor olacak.Oyunumuza katılan genç nişancılarımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.