Kategoriler
Çöpçü Ok Adam 2

Çöpçü Ok Adam 2

3.88 / 5

Çöpçü Ok Adam 2 Oyunu ile suikatçi karakterlerin kendi aralarında gerçekleştirdiği zorlu savaşlara katılmaya hazır olun.Oyuna başlamak için single player butonuna tıkladıktan sonra tap to play butonuna basabilirsiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanabilirsiniz.Platformların üzerinden bulunan diğer çöp adamları attığınız oklarla vurarak yok etmelisiniz.Her öldürdüğünüz düşman size bir skor kazanadıracak.Düşmanlarınızı kafalarından vurmanız halinde tek atışta etkisiz hale getirmiş olacaksınız.Her ölen düşman sonrası farklı bir uzaklıkta yeni bir tanesinle karşı karşıya geleceksiniz.Tüm yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmalı ve en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun şampiyonu siz olmalısınız.Oyunumuza katılan herkese bol isabetli ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.