Kategoriler
GTA Minecraft

GTA Minecraft

3.34 / 5


Y8 ekibinin en iyi oyunlarından birisi olan Last resistance - City under Siege şimdi GTA Minecraft olarak sizlerle. GTA 5 ve minecraft oyununun karışımı halinde bizlere sunulan bu oyunda amacımız sokaklarda 3 boyutlu olarak gezerek görevleri tamamlayabilmek. Oyun süresince unity 3d webgl yardımı ile çok eğleneceksiniz ve gta oynamanın keyfini çıkartacaksınız. Sitemizde yer alan bir diğer gerçek minecraft oyunu ile aralarında oldukça fazla farkı bulunan gta minecraft nasıl oynanıyor bundan bahsedelim. İlerlemek için ASWD tuşlaru kullanılıyor zıplamak için BOŞLUK tuşu tabanca değişimi için Q tuşu arabalara binmek için E tuşu ve ateş etmek için farenin sol tuşuna basabilirsiniz.

Oyuna başlarken Local Save seçmeyi unutmayın yoksa gta minecraft oynayamaz ve kayıt olmanız gerekebilir. Giriş yaptıktan sonra etraftan diğer minecraft karakterleri size saldırmaya başlayacak bu nedenle dikkatli olmalı ve onlar size ateş etmeden siz onları yoketmelisiniz.

Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.