Kategoriler
Kod Adı Nişancı 2

Kod Adı Nişancı 2

4.38 / 5

Kod Adı Nişancı 2 Oyunu ile zorlu görevleri kabul ederek tüm hedefleri yok etmelisiniz.Nişancılığınızı gösterek gerçek bir keskin nişancıya dönüşeceksiniz.Oyuna başladıktan sonra ilk önce şişeleri vurarak ısınıcaksınız.Sonra bilgisayarınıza gelen görevleri kabul ederek doğru hedeflere nişan alacak ve ateş ederek hepsini etkisiz hale getireceksiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanabilirsiniz.Hedef bölgesinde farenizle tarama yapmadan önce kimi vurmanız gerektiği yazılacak.Keskin nişancı silahınızın dürbünüyle doğru kişiyi bulmalı ve ateş ederek sonraki zorlu göreve geçmelisiniz.Toplam 3 adet atış hakkınız var.Yanlış bir atış yapmanız halinde hedefler bulundukları yerden hızla uzaklaşabilirler ve böylece başarısız olursunuz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.