Kategoriler
Kod Adı Nişancı

Kod Adı Nişancı

3.64 / 5

Kod Adı Nişancı Oyunu ile dünyanın en zorlu görevlerini kabul ederek sniper silahınızla düşmanlarınızı vurarak yok etmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Karşınıza bir görev çıkacak.Görevi kabul ettikten sonra nişancılığınızı kullanmalısınız.Önce düşmanlarınızı tespit ettikten sonra nişan pozisyonu alın.Kırmızıya döndükten sonra altta bulunan ateş etme butonuna tıklayarak görevleri tamamlayabilirsiniz.Belirli sayıda mermi hakkınız olacak.Eğer kafadan vurursanız alacağınız puanda yüksek olacak.Her yeni seviyede farklı bir göreviniz olacak.Kimi zaman insanları vurarak öldürecek kimi zamanda onları koruyacaksınız.Oyunumuza katılan usta snipercılarımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.