Kategoriler
Kovboylar Robotlara Karşı

Kovboylar Robotlara Karşı

5 / 5

Kovboylar Robotlara Karşı Oyununda vahşi batıyı işgal etmeye çalışan robotlar karşılarında kahraman kovboyları bulurlar.İşgali robotlara karşı kasabalarını korumaya çalışan kahraman kovboylarımıza yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.Farenizi kullanarak nişan almalı ve size saldıran düşmanlarınızı yok etmelisiniz.Ekranın altında bulunan ok butonuna tıklayarak tüm alanı kaplayacak bir ok saldırısı başlatabilirsiniz.Aynı saldırıyı tekrardan yapabilmek için belirli bir süre beklemelisiniz.Tüm düşmanlarınızı yok etmeyi başarırsanız sonraki heyecanlı seviyeye geçebilirsiniz.Her yeni seviyede daha fazla sayıda düşmanlar karşılaşacaksınız.Hızına ve nişancılığına güvenen oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.