Kategoriler
Mad Boss

Mad Boss

4 / 5

Mad Boss Oyununda kahraman savaşçınızla birbirinden zorlu çatışmalara girerek düşmanlarınızı etkisiz hale getirmeye çalışmalısınız.Heyecan dolu oyunumuzda ilk bölümde antreman yapacaksınız.Sonra zorlu çatışma bölgelerine sızarak düşmanlarınızla yüzleşeceksiniz.Kontrolleri sağlamak için WASD yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizin kullanabilirsiniz.Farenizin yuvarlağını kullanarak silah değiştirebilirsiniz.Hızlı koşmak için shift ve zıplamak içinde boşluk tuşuna basabilirsiniz.3d haritalarda hızlı hareket etmeli ve çok sayıda düşmanı etkisiz hale getirmek için g tuşuna basarak el bombası fırlatmalısınız.Genç savaşçılarımızın heyecan dolu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?
  • zaur eliyev zaur eliyev 2 yıl önce

    orumcek olmasa daha iyi olurdu

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.