Kategoriler
Ölümüne Düello

Ölümüne Düello

5 / 5

Ölümüne Düello Oyunu ile silahşörünü seç ve zorlu düellolarda hızını kullanarak hayatta kalmaya çalış.Start game butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Silahşörünüzü seçtikten sonra farenizi kullanarak ateş edebilirsiniz.Alt bölümde bulunan mermilerin üzerine farenizi getirmelisiniz.3 ten geri sayım tamamlandığı anda rakibinize ateş ederek onu öldürmelisiniz.Hızlı hareket etmeli ve nişancılığınızı kullanarak rakibinizi kafasından vurmaya çalışmalısınız.İsabet alarak yere düşseniz bile ateş etmeye devam ederek düellodan canlı kurtulmalı ve rakibinizi yere sermelisiniz.Oyunumuza katılan usta nişancılarımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.