Kategoriler
Silahlı Ajan

Silahlı Ajan

5 / 5

Ajan oyunlarının en güzeli ile sizlerleyiz arkadaşlar. En güzel silah oyunları her zaman sarioyunlar.com'da oynanır diyoruz ve oyunumuzu anlatmaya başlıyoruz. Silahlı ajan oyunumuzda bizlere bir ajanlık görevi verilecek ve amacımız tehlikeli işlere karışan mafya elemanlarını yoketmek. Bunun için silahlarımızı geliştirmemiz ve çok daha fazla kötü adamı yoketmemiz gerekmektedir. Oyunumuz HTML ile tasarlandığından dolayı cep telefonu ve tablettende açılmaktadır. Ajan oyunumuzun yüklenmesi ile beraber ilk yapmamız gereken PLAY tuşuna basmak bundan sonra kısa bir tanıtımla asansöre binecek ve kötü adamların olduğu kata ineceğiz. Burada silah seçim ekranında hem tabanca çeşitleri hemde jop şok tabancası gibi malzemeler var bunlardan seçmemizlazım. Mafyanın adamları duruma göre bıçakla veya silahla gelebilir onlardan önce biz davranmalı ve ilk biz ateş etmeliyiz. Oyunumuz silahlı ajan içerdiğinde 13 yaş üzeri çocuklar içindir. Keyifli oyunlar diliyoruz.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.