Kategoriler
Silahşörler

Silahşörler

5 / 5

Silahşörler Oyunu ile dünyayı işgalci robotlardan kurtarmaya karar veren kahramanlarımıza destek olmalı ve girecekleri savaşlarda onları kontrol etmelisiniz.Start butonuna basarak oyuna başlayabilir ve farenizi kullanarak düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz.Farenizin sol tuşuna ve sağ tuşuna basarak her iki yöne doğru ateş edebilirsiniz.Aynı anda tek bir tarafa doğru ateş edebileceksiniz.Bu yüzden zekanızı kullanmalı ve düşmanlarınız sırasıyla vurarak yok etmelisiniz.Büyük robotlar daha zor ölselerde yavaş hareket etmekteler.Ufak olanlar ise çok hızlı olmalarına rağmen kolay ölmekteler.Robotların tamamını öldürmeyi başarırsanız sonraki heyecanlı seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.Genç savaşçılarımıza zorlu çatışmalarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 8 = ?
  • talha talha 2 yıl önce

    ÇOK YİYİ

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.