Kategoriler
Sniper Takımı

Sniper Takımı

3.81 / 5

Sniper takımı ile aksiyon dolu heycanlı dakikalara hazır mısınız? Son zamanların en çok ilgi gören oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyun ile düşmanları yok edeceksiniz. Start butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. İsyancılar ne kadar şehrin hakimiyetini ele geçirmeye çalışsada toplamda 4 kişiden oluşan takım çeşitli yerlerde yerini almış ve onları öldürmek isyanı engellemek için görev yapmaktadır. Siz değerli oyuncularımızın yapması gereken ise onlara yardım etmek. Oyun ekranı açıldığında 4 karakterin hepsine bakabilir ve hepsine yardım edebilirsiniz. 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak istediğiniz nişancıyı seçebilirsiniz. X veya  Shift tuşu ile zoom açabilirsiniz. Mause ile oynayacağınız bu oyunumuzda sizlere başarılar dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?
  • yasin yasin 3 yıl önce

    snıper team en sevdiğim.

  • yusuf yusuf 4 yıl önce

    10 numara

  • ronaldo ronaldo 4 yıl önce

    pörfek

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.