Kategoriler
Yaşlı Okçu

Yaşlı Okçu

4.59 / 5

Yaşlı Okçu Oyununda okçuluk yeteneklerini göstermek için tehlikeli bir oyuna kalkışan karakterinize yardım etmelisiniz.Çocukların üzerinde duran elmaları vurmanız gerekiyor.Farenizle tıkladığınızda havaya doğru kalkan yayınızı doğru zamanda ok fırlatmasını ve elmaları vurmasını sağlayın.Başarılı olursanız sonraki atışa geçebilirsiniz.Her başarılı atıştan skor kazanacağınız oyunumuzda kendi rekorlarınızı kırıp onları geliştirebilirsiniz.Eğer yanlışlıkla erken davranıp çocukları vurursanız oyunumuz sona erer.Nişancılık yeteneklerinizi göstermeli ve harika atışlar yaparak en yüksek skora ulaşmalısınız.Bir süre sonra farklı meyveler alevli oklar atacak ve daha çok puan kazanma şansı elde edeceksiniz.Oyunumuza katılan genç okçularımıza atışlarında başlarılar ve hoşça vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 2 = ?
  • same5 same5 3 yıl önce

    çok güzel

  • savaş  aleyna savaş aleyna 4 yıl önce

    okey süoer

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.