Kategoriler
Beyzbol

Beyzbol

0 / 5

Ülkemizde profesyonel olarak oynanmasada bir çok kişi tarafından bilinen bir oyundur Beyzbol.Fırlatılan topa sopayla vurmaya çalışılır.Beyzbol Oyunu ile sizde sırasıyla rakiplerinizin yolladığı toplara vurmaya çalışacaksınız.Sonrasındaysa topu rakipleriniz vurmasına izin vermeycek şekilde fırlatacaksınız.Her vuruştan ve başarılı atıştan puan kazanacaksınız.Beyzbola yeteniğini varmı diye merak ediyorsanız hemen oyunumuza başlayın.24 takıma karşı mücadele verip takımınızı şampiyonluğa taşıyın.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Fare yardımı ile vuruş yapacağınız noktayı belirleyebilir ve topu fırlattığınız zamanda hızını ayarlayabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
5 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.