Kategoriler
Bola Avrupa Kupası

Bola Avrupa Kupası

5 / 5

Sevgili futbol sevenler bola avrupa kupasını ülkemize getirmeye varmısınız? Bunun için 4 kümeden ve 16 takımdan oluşan zorlu bir turnuvadan birinci olarak çıkmalısınız. Oyunumuz yön tuşları yardımı ile hareket etmektedir. Ayrıca A ile Şut , S ile Pas , Boşuk tuşu ilede adam seçebilirsiniz.  Bola avrupa kupası oyunumuzda yapmanız gereken istediğiniz takımı secerek turnuvaya başlamak daha sonrasında ise futboldaki becerilerinizi sahaya dökmek. Ufak bir ipucu sürekli pas yaparak rakiplerini yor. Yorulduklarını hissettiğin an onların kalesine golleri yağdır. İyi Şanslar.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.