Kategoriler
Bowling

Bowling

0 / 5

Bowling sever oyuncularımız bu oyuna bayılacaklar.Bowling Oyunu ile kendinizi gerçekten bowling oynarken bulacaksınız.Keyif alarak oynayacağınız oyunumuza başlamak için play butonuna basabilirsiniz.Oyuncunuz atış yapmadan önce yön tuşları ile sağa sola hareket ettirebilirsiniz.Topun hızını ve fasosunu ayarlamak için space tuşunu yada farenizi kullanmanız gerekiyor.Her devrilen labut size puan kazandıracak ve her atış sonrası puanınız görebileceksiniz.Labutları devirmenin beceri gerektirdiği zorlu oyunumuzda tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.