Kategoriler
Çizgi Basketbolu

Çizgi Basketbolu

5 / 5

Çizgi Basketbolu Oyununda yukarı doğru fırlatılan topu çizgi çizerek potanın içersinden geçirmeli ve en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni şampiyonu siz olmalısınız.Farenizle ekrana tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.İlk bölümde duran topun altına çizgi çizerek potaya doğru yönlendirerek sayı yapacaksınız.İkinci bölümde ise havaya atılan toplar yere düşmeden önce hızlı bir şekilde çizginizi çizmeye çalışacaksınız.Eğer çizginiz üzerinde hareket eden top basket olursa sonraki bölüme geçerek aynı anda birden fazla topu yönlendirmeye çalışacaksınız.Basketbol ve beceri oyunu ustalarını bir araya getiren oyunumuzda başarılar ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.