Kategoriler
Gumball Balıklama Zıplayış

Gumball Balıklama Zıplayış

3.19 / 5

Gumball balıklama atlayış oyunu ile sporcu hünerlerini göstermek istermisin dostum. Ama yükseklik korkun varsa bu oyun sana göre değil. Kule atlama sporu olarakta geçen oyunumuzda yükseklikten aşağıdaki havuza doğru atlayacaksınız. Bu atlama esnasında jimnastik ve akrobasi hareketleri yapmanıza gerek yok. Altınları, kuşları ve saksıyı almaya çalışın yeter. Atlamadan önce Tramplen den zıplarken farenize tıklayın ve en iyi zıplayışı yaparak daha yüksekten aşağı inin. Havuza düşmeye yaklaştığınızda ise Click Now yazısına çıkınca tekrar farenize tıklayacaksınız. Bu sayede havuza güvenli düşerek izleyecilerden de tam not alacaksınız. Gumball balıklama atlayış oyunu fare ile oynanmaktadır. Paraları ve diğer önemli şeyleri almak için fareyle sağ ve sol yapın.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.