Kategoriler
Kafa Buz Hokeyi

Kafa Buz Hokeyi

5 / 5

Sporseverlerin beğeneceği türden değişik bir spor oyunu ile birlikteyiz. Kafa buz hokeyi oyunu ile zevkli dakikalar yaşayacaksınız. Daha önce bilgisi olmayanlar için oyunu açıklamak gerekirse eğer, elinizde ucu kıvrık bir sopa ile buz pistinde karşı kaleye gol atmaya çalışıyorsunuz. Yerler buz olduğu için golü boşverin ayakta dururken bile zorlancaksınız. Topa yani diske öyle güzel vuruşlar yapın ki kaleciyi avlayıp gol yapmaya çalışın. Oyun yüklendikten sonra turnuvada yarışmak istediğiniz ülke takımını seçin ve başlayın. Kafa buz hokeyi oyunundaTopa vurmak için space yani boşluk tuşuna basın. Oyun içerisinde çok gol atmak isterseniz eğer kalenizin önünde durun topu rakip öndeyken fırlatın. Bu sayede daha çok gol atabilirsiniz. Bandy, Rounders, Rink hokey gibi çeşitlerini de yakın zamanda sitemize ekleyeceğiz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.