Kategoriler
Mobil Basket Atma

Mobil Basket Atma

0 / 5

Mobil Basket Atma Oyunu ile sizce ard arada kaç basket atabilirisiniz? Kendine güvenen basketbol sever oyuncularımız hemen play butonuna basarak oyunumuza başlayabilirler.Oyunda atışlarınızı yapmak için topu farenizle potaya doğru sürükleyip bırakmanız gerekiyor.Her atıştan önce ikilikmi yoksa üçlükmü atış yaptığınız yapacak.Bu atışların başarısına göre sayı alacaksınız.Başarısız atışlar yaparsanız oyunumuz sona erer.Attığınız sürece oyunumuza devam edecek ve rekortmen olmak için yarışacaksınız.Bir süre sonra işiniz zorlaştırlmaya çalışılacak.Potalar sağa sola doğru hareket ettirelerek şu açınız değiştirilmeye çalışılacak.Bu yüzden konsantrasyonunuz bozmadan odaklanmalı ve topu çemberden geçirmelisiniz.Oyunumuza katılan basketbol tutkunlarımıza yapacakları atışlarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.