Kategoriler
Ski Safari - Yılbaşı Kayağı

Ski Safari - Yılbaşı Kayağı

0 / 5

Ski Safari yani Yılbaşı Kayağı olarak bilinen ve en çok oynanan oyunları kategorisindeki muhteşem bir oyun ile tekrar sitemiz karşınızda. Böyle bir macera hiç yaşamadınız. Bu oyunda dağ başında evinde uyuyan karakterimizin çığın gelmesiyle uyanması bir oluyor. Hemen kayaklarını alıp çığdan kurtulmaya çalışan karakterimize yardım edip onu kurtarabilir misiniz? Yön tuşları ile oynanan bu oyunda olabildiğince hızlı olmalısınız. Oyun içerisindeki engellere dikkat edip onları her gördüğünüzde zıplayarak geçmelisiniz. Eğer engellere takılıp düşerseniz yeniden ayağa kalmak için bekleyeceksiniz ve buda çığın yaklaşmasına neden olacaktır. Oyun içerisinde penguen ve kardan adamlarda çığdan kaçacak ve sizler onları gördüğünüzde hemen üstüne atlayacaksınız. Böylece daha hızlı gidebileceksiniz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.