Kategoriler
Tap Tap Basket

Tap Tap Basket

5 / 5

Tap Tap Basket Oyunu ile basket topunuzu zıplatarak potaya yönlendirmeli ve başarılı atışlar yaparak en fazla skoru yapmaya çalışmalısınız.Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen katılabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizin sol tuşuna hızlı tıklamalar yaparak topu havada yönlendirmeli ve çemberin içersinden geçirerek sayı kaydetmelisiniz.Her iki tarafa da sayılar atarak en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Eğer atışı kaçırırsanız oyunumuz sona erer.Hızlı ve dikkatli hareket ederek basketbol yeteneklerinizi konuşturmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda başarılar ve bol skorlu bir oyun geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.