Kategoriler
Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber

Ben Bilmem Eşim Bilir Acı Biber

3.13 / 5

Ben bilmem eşim bilir Acı biber oyunu çok eğlenceli bir oyundur arkadaşlarım. Kanal D televizyonunda İlker Ayrık ın sunduğu yarışma programında iki çift yarışmacı bulunmaktadır. Hangisine yardım etmek istiyorsan onu seçmelisin. Acı Biber yemek her  insanın harcı değildir. Sen bunu başarabilecekmisin? Bunu yapabilmen için ya acıya çok alışkın olman lazım yada oyunumuzdaki 3 tane jokeriniz var. Yangın söndürücü , üfleme ve ayran bunlar sizin yediğiniz biberlerin acısını alacaktır bunları iyi kullanmanız gerekiyor. Oyunumuz Mause yardımıyla oynanmaktadır. En çok acı biber yiyen yarışmayı kazanıcaktır. İyi Şanslar.

Yorumlar
5 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.