Kategoriler
Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası

Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası

3.34 / 5

Ben bilmem eşim bilir Bar Masası oyununu çok seveceksiniz. Kanal D televizyonunda İlker Ayrık ın sunduğu yarışma programında bar masası oyununu oynarken çok zorlanacaksınız. Oyunumuz üç etaptan oluşmaktadır. Klasik , Sınırsız ve Maraton şeklinde. Birinci Etabımız olan Klasik Etabımızda bar masasının mavi çizgisinin ordan bardakları atıp kırmızı çizginin orada durmasını sağlamanız gerekiyor. Yirmi hakkınız var kaç tane bardak durdurabilirseniz o kadar puan kazanıp araba ödülüne o kadarda yaklaşmış olacaksınız. Oyunumuz mause ile oynanmaktadır.Hazırsanız hemen oyunumuza başlayalım. İyi Eğlenceler.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.