Kategoriler
Ben Bilmem Eşim Bilir Tabak Taşıma

Ben Bilmem Eşim Bilir Tabak Taşıma

2.7 / 5

Ben bilmem eşim bilir tabak taşıma oyunu ile çok eğleneceğine inanıyorum. Kanal D televizyonunda İlker Ayrık ın sunduğu yarışma programında tabakları düşürmeden ne kadar koşabildiğini öğrenmeye ne dersin? Yapman gereken engellere takılmadan tabakları taşıyabilmen ve yarışmada ödül olarak verilen arabayı alabilmen. Oyunumuz yön tuşlarıile oynanmaktadır. Hazırsan hemen oyunumuza başlayalım.  Bol Şanslar.

Yorumlar
4 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.